Projektist

Mis?
Projekt „E-töö tugiteenusega töötust tööandjaks“

Miks?
Töötuid on Kagu-Eestis üha rohkem, aga nõustajate arv on ikka endine. Meie projekt pakub Sulle võimaluse saada interneti teel nõu ja abi kus iganes Sa ka ei oleks.
Paljud töötud asuksid kohe tööle kui vaid oleks kuhu. On neidki, kel on pere kõrvalt töö otsimine keeruline. Ettevõtluskoolitus aitab Sul ise endale tööandjaks hakata.

Mida tehakse?
Nõustatakse interneti vahendusel: karjäärinõustamine, psühholoogiline nõustamine töötutele, tööturualane nõustamine, ettevõtlusalane nõustamine ja võlanõustamine.

Kagu-Eesti töötutele pakutakse internetipõhist ettevõtluskoolitust, mis loob head eeldused selleks, et hakata endale ise tööandjaks

Luuakse koduleht: www.tugi.ee, kus leidub vajalikku infot nii töötutele, tööotsijatele, nii praegustele kui tulevastele ettevõtjatele.

Kellele?
Loodame aidata vähemalt 620 inimest. Nende hulgas 120 ettevõtluskoolitusel osalejat ja 500 nõustamisteenuse kasutajat – peamiselt Kagu-Eesti töötuid, aga ka teisi.

Millal?
Projekt algas 2009.a. mais ja kestab kuni 2010.a. augusti lõpuni.
Ettevõtluskoolitused toimuvad 2009.a. septembrist kuni 2010.a. maini.
Nõustamist pakutakse 2009.a. augustist kuni 2010.a. septembrini.

Kas?
Jah! Otse loomulikult. Kui oled töötu või tööd otsimas, soovid juurde õppida või hoopis ettevõtlusega alustada, siis saada oma küsimused ja probleemid meile meiliga või kirjuta meile kasutades kodulehel olevat vormi ja me vastame Sulle 3 tööpäeva jooksul.

Mida veel?
Võimalus on sisestada töö otsimise või pakkumise kuulutus ja seda täiesti tasuta (vt. kodulehel linki „Tööturg“).

Kes?
Projekti meeskonnas on 4 inimest – projektijuht, projekti assistent, nõustamise koordinaator ja info koordinaator. Lisaks on projektis 3 mentorit, kes toetavad ettevõtluskoolitusest osavõtjaid nii Võru-, Valga- kui Põlvamaal.

Kus?
Lisainfot saab:
www.tugi.ee
twitter.com/tugi_ee
twest.ee/tugi
www.facebook.com/pages/tugi/196378760473

Advertisements