Kust inspiratsiooni leida? osa 2

1. Uuri YouTube’i. Sealt võid leida head muusikat, huvitavaid filme, uusi sõpru ja kasulikke õpetusi. Lisaks kõigele leiad sealt kõikvõimalikke naljakaid apsakaid ja muid humoorikaid seiku.

2. Võta ühendust vanade sõpradega. Ühelgi inimesel ei saa olla liiga palju sõpru. Nad teavad sind ja armastavad sind just sellisena nagu oled. Neil on kindlasti ka huvitavaid lugusid, mida sulle rääkida. Samuti aitavad nad sind su probleemide lahendamisel.

3. Mängi mõnda mõtetut arvutimängu. See võib olla mõni kerge mäng või hoopis ajusid ragistama panev mäng. Mängides sa lõõgastud ja kui veab, siis võid saada ka inspiratsiooni.

4. Laula ja tantsi. Inimesed on tantsinud ja muusikat teinud tuhandeid aastaid. See on hea inspiratsiooniallikas.

5. Tee endale inspiratsiooni-raamat. Võta kaustik ja kleebi ning lisa sinna kõike, mis sind inspireerib – kangas su lemmikvärviga, su lemmikvanasõna, pilt oma unistuste autost, pilt(did) oma perest või inimestest, keda fännad, oma lemmiklaulu sõnad jne. Iga kord kui vajad lisaenergiat, siis ava see raamat ja vaata/loe seda.

6. Kujunda oma tööpiirkond ümber. Kui võimalik, siis tõsta mööbel ringi. Kuid piisab ka kui paned sinna mõned uued pildid. Kasuta oma loovust, et oma töölaua ümbrust muuta sobivaks.

7. Muuda oma arvuti seadeid. Muuda arvuti taustapilte ja ekraanisalvestajaid.

8. Naera! Öeldakse, et naer pikendab eluiga. Otsi välja anektoodiraamat või vaata komöödiaid. Naer aitab puhastada su aju ja laseb loovatel mõtetel kergemini tulla. Kõik ei pea ju olema ülitõsine!

9. Külasta oma loova sõbra kodulehte. Miski ei ärata loovust paremini kui teiste inimeste töötulemustega tutvumine. Sealt võid leida uusi ja inspireerivaid ideid.

10. Loe midagi uut. Ka uue (teabe)kirjanduse lugemine aitab asju teistmoodi näha. Vali lugemiseks midagi sellist, millega sa ise igapäevaselt ei tegele.

Allikas

Loe ka 1. osa!

Advertisements

1 kommentaar

Filed under Loovus, Nõuanded

One response to “Kust inspiratsiooni leida? osa 2

  1. Pingback: Kust inspiratsiooni leida? osa 3 « Tugi.ee blogi

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s