Kodus töötamise eelised

Ettevõtlusega alustamine ei tähenda ilmtingimata uhke kontori üürimist või suure personali palkamist. Oma firmat võib edukalt juhtida ka oma kodunt.

  • Kodus kontrollid Sa ise oma töökeskkonda – võid teha tööd oma töölaua taga, suvise päikese käes rõdul või hoopis kohvikus/pubis.
  • Sul on vaba töögraafik. Kui Sulle meeldib tööd teha pigem öisel ajal, siis on Sul see võimalus. Vaba töögraafikuga võid keset “tihedat tööpäeva” ka oma isiklikke asju ajada. Oluline on, et Su tööülesanded on õigeaegselt täidetud.
  • Kodus töötades puudub vajadus investeerida soliidsesse töörõivastusse. Puuduvad ka kulutused kallitele lõunatele või kohvipausidele linna peal. Kodus töötamine aitab vähendada mitmeidki muid kulusid.
  • Sul puudub vajadus saata lapsi lasteaeda – võid neid ise töö kõrvalt kasvatada. Su lapsed ja teised pereliikmed näevad Sind pidevalt ning Su töö- ja pereelu on tasakaalus.
  • Kui Sa oskad oma ajakasutust kontrollida, siis suudad kodus efektiivsemalt töötada. Kuna inimene suudab keskenduda tööle vaid poolteist tundi järjest, siis vahepeal saad tegeleda oma koduste toimetustega.

Algmaterjal

Advertisements

Lisa kommentaar

Filed under Ettevõtluse arendamine, Nõuanded, Raha, Töö- ja pereelu

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s